CNE okrem vlastných evanjelizačných a iných duchovných podujatí ponúka ako kláštor svoje priestory pre uskutočnenie kurzov, víkendových či dlhších stretnutí spoločenstiev, duchovných obnov, teambuildigových aktivít, pobytov pre rodiny s deťmi, pobytov rehoľníkov a podobne.

Pozn. Poskytovanie priestorov pre letné tábory nepreferujeme, aj z dôvodu, že po každom detskom tábore sa výrazne zhoršila poskytovaná kvalita ubytovania v našich stále skromných kláštorných priestoroch.

Ubytovanie ponúkame v 4 -3 -2 posteľových izbách. Odporúčaná cena za osobu: 13€/noc + jednorazový poplatok za prádlo 4€.
Pri pobytoch rodín s deťmi je odporúčaná cena 13€/noc pre dospelých a 10€/noc pre dieťa + jednorazový poplatok za prádlo 4€.
Odporúčané ceny sú platné od 1.9.2023. Viac informácií aj dohodou.
Ubytovacia kapacita CNE je 56 lôžok. Obsadenosť CNE si overíte v Kalendári podujatí.

Sociálne zariadenia (WC a sprchy) nie sú súčasťou izieb, aj keď v budúcnosti plánujeme ich postupné dobudovanie, tam kde to bude možné. Novozrekonštruované sociálne zázemie na 1.poschodí je však dôstojnou náhradou za tento skromnejší izbový štandard.

Stravovanie je možné zabezpečiť vo forme cateringu z okolitých veľkokapacitných kuchýň, či školskej jedálne v Beckove (okrem prázdnin). Celodenná stravná jednotka závisí od výberu jedál, či aktuálnej ponuky v škole. Stravovanie si dohadujú jednotlivé skupiny samé.

Kontakty:

Pani Baierová catering: +421 907 155 217 (možnosť raňajok-obedov-večerí)

Školská jedáleň – vedúca jedálne: +421 904 555 532 (iba obedy – cez pracovné dni)

Približná cena stravy na deň je cca 15€. Vzhľadom na náročné časy nevylučujeme zmeny cien.

Od 1.9.2023  varenie vo vlastnej réžii v našej kuchyni už nie je možné. Ceny za vodu, energie, odpady, upratovanie nám to znemožňujú.

Výnimka je možná po dohovore a len pre malú skupinu (do 20 ľudí). Za využívanie našej kuchyne je však stanovený poplatok 50€/deň. Prosíme dodržať hygienické normy a poriadok. (Na poriadok sme hákliví.)

Taktiež je možné zakúpiť si u nás kvalitnú kávu (Zlaté zrnko) – cena 30€/ 1kg balenie, alebo za poplatok 50 centov si urobiť v kávovare vlastné espresso uvedenej kvalitnej kávy.

Iné dôležité: Útulná kaplnka sv. Jána Pavla II. na prvom poschodí, kostol sv. Jozefa so svojím oratóriom, malá prednášková miestnosť na prízemí, refektár, či dve spoločenské miestnosti pre prácu v skupinách, ako aj priestory átria, či obvodových záhrad (samozrejme za dobrého a teplého počasia) sú miestami, ktoré sa dajú využiť pri realizovaní vašich duchovných či teambuildingových podujatí.

Okolie Beckova ponúka aj krásne výhľadové prechádzky, či možnosti výletov do prírody, či okolité pamätihodnosti.

 

Kontaktujte nás